Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident i rëndë në Malësinë e Krujës/ Makina përfundon në greminë, 1 i vdekur, 2 të plagosur

Nga Ejona 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Malësinë e Krujës, ku një makinë mësohet të ketë përfunduar në greminë.
Për pasojë shtetasi Qazim Basha ka humbur jetën ndërsa janë plagosur rëndë shtetasit Besim Karaj dhe Ermir Zylfa.
Dy të plagosurit ndodhen nën kujdesin e mjekëve në Spitalin e Krujës.
Njoftimi i policisë:
Më datë 17.09.2019, në fshatin Mafsheq Krujë ka dalë nga rruga mjeti me targa AA 658 BO, ku për pasojë ka humbur jetën shtetasi Q.B., 52 vjeç, dhe janë dëmtuar shtetasit E.Z., 32 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin Ushtarak Tiranë dhe shtetasi B.K., 56 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin e Krujës nën kujdesin e mjekëve.
Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
Më poshtë keni videon nga vendi i aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej