Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident i rëndë në Itali/ Makina përplaset me shtyllat e elektrikut, plagosen tre shqiptarë

Nga Ejona 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali, ku për pasojë janë plagosur rëndë tre shtetas shqiptarë. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në rrugën Carbone drejt Marcianise, zonë në të cilën banonin edhe tre shqiptarët.

Shoferi duket se ka humbur kontrollin e makinës duke përfunduar jashtë rruge, e duke u përplasur me shtyllat e elektrikut. Forcat zjarrëfikëse kanë mundur të nxjerrin nga makina tre shqiptarët të cilët janë nisur me urgjencë drejt spitalit.

Për njërin nga shqiptarët mjekët thanë se është në gjendje të rëndë me prognozë të rezervuar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej