Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident i 3-fishtë në Shëngjin të Lezhës, plagosen 3 persona

Nga Klodiana 0

Tre persona janë lënduar pas një përplasje të 3-fishtë mes automjeteve në Shëngjin të Lezhës.

Raportohet se 3 automjete janë përplasur në hyrje të qytetit të Shëngjinit teksa Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje.

Ndërkohë po hetohet për të zbuluar shkaqet e aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej