Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Air Albania stadium” shpërthen në thirrjet “Rama ik!” (film)

Nga 27-shi 0

Nuk ndalet revolta e shqiptarëve kundër qeverisë dhe Edi Ramës.

Edhe në ndeshjen ndërkombëtare mes ekipeve të femrave janë lëshuar thirrjet “Rama ik!”.

Siç shikohet dhe në videon, thirrjet janë bërë gjatë ndeshjes së ekipeve të femrave mes Shqipërisë dhe Malit te zi, përballje e luajtur në “Air Albania stadium”. Të rinj dhe të reja kanë thirrur “Rama ik” gjatë pjesës së parë të ndeshjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej