Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Agjencia polake e turizmit video për Shqipërinë, çifteli, det dhe magji (Film)

Nga Media 0

Tinguj çiftelie të ndërthutur me tingujt e dallgëve, bukurinë e natyrës dhe rrezet e diellit. Kjo është atmosfera që përcjell videoja turistike e një agjencie polake për Shqipërinë.

ALBANIA

Një agjensi Polake turizmi ka xhiruar këtë video fantastike për Shqiperine! #Shperndaje #Albania

Posted by Best Albania on Sunday, July 1, 2018

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej