Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

A do të shkosh tek “Dancing…”? Pëllumb Pipero: Jo, se Vera Grabockës i ka ngelur hatri me mua (film)

Nga 27-shi 0

Ka qenë e papritur e fshehta që zbuloi Pëllumb Pipero në “ABC-në e Mëngjesit”. Duket mes tij dhe Vera Grabockës marrëdhëniet janë të ngrira.

Meqë mjeku i mirënjohur tashmë veç të tjerash është edhe personazh televiziv është normal edhe interesi i spektalit për të.

Por, pyetjes nëse do të merrte pjesë në një emision si “Dancing with me”, ai ka thënë që nuk ka mundësi, pasi Vera Grabocka ka një hatërmbetje me të.

Për çfarë bëhet fjalë? Këtë të fshehtë e dinë vetëm ata të dy.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej