Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

8 raste të reja me Covid në Berat, mes tyre një efektiv policie dhe një mësuese

Nga Klodiana 0

Ditën e sotme janë konfirmuar tetë raste të reja me koronavirus në Berat.

Një prej tyre është efektiv policie, si dhe një mësuese anglishte në një nga shkollat e qytetit.

Katër nga personat e prekur janë të afërmit e një të burgosuri, i cili ka rezultuar me Covid-19.

Dy prej tyre janë një çift të moshuarish, ndërsa nuk dihet gjendja e tyre.

Pozitivë kanë rezultuar edhe fqinjët e një 45-vjeçareje të konfirmuar pozitivë më parë.

Ndërsa në qytetin e Mallakastrës është konfirmuar pozitive një grua nga Ballshi e cila është shtruar në spitalin infektiv.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej