Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

16 përgjimet/ Rama: Gazetarin do ta çoj në gjykatat gjermane

Nga Klodiana 0

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish lidhur me publikimin e audio përgjimeve nga gazetari gjerman.

Në një njoftim në Twitter, Rama tha se do ta çojë në gjykatat gjermane, gazetarin për të parë, sipas kryeministrit, se “kush është me të drejtën në këtë histori drejtësie të munguar”.

“Kam vendosur ta çoj në gjykatat gjermane këtë gazetar dhe në atë vend të bekuar, ku drejtësia nuk bën lojra me sekretet hetimore e ku dinjiteti i njerëzve dhe i shteteve respektohet si vlerë e pacënueshme, le të shohim kush është me të drejtën në këtë histori drejtësie të munguar”, shkruan Rama në rrjetin social.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej