Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Tjetër aksident në Shkodër, humb jetën 19 vjeçari

Nga Ejona 0

Një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një 19 vjeçari ka ndodhur në Shkodër në aksin Shkodër-Velipojë

Mësohet se një automjet  tip “BMW”, me targë AA 681 PG ka humbur kontrollin  duke u përplasur me bordurën anësore të rrugës. Për pasojë ka humbur jetën 19-vjeçari Viktor Hili nga Shkodra ndërsa në automjet ndodheshin dhe dy persona të tjerë. Mësohet se viktima ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal të Shkodrës si pasojë e plagëve të rënda.

Nga ky aksident ka mbetur i plagosur dhe drejtuesi i automjetit shtetasi me iniciale Gj.H 23 vjec dhe shtetesja me iniciale K.H 23 vjeçe që të dy nga Shkodra.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej