Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Tiranë, përplasen dy automjete, një i plagosur

Nga Skenderi 0

14569031_255037061558854_1776524015_n

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e Mulletit në Tiranë, ku dy automjete janë përplasur me njëra- tjetrën.

Si pasojë e aksidentit, një person ka mbetur i plagosur.

Burime nga policia e Tiranës konfirmuan se nuk ka pasoja të rënda në njerëz.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>