Ka than' i moçmi: 

"Komunizma është një sëmundje e tmerrshme, si tërbimi i qenve dhe i ujqërve, është kolerë që nuk shkatërron vetëm trupin,por zemrën dhe shpirtin e njeriut."

- Mit'hat Frashëri

Tiranë, përplasen dy automjete, një i plagosur

Nga Skenderi 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e Mulletit në Tiranë, ku dy automjete janë përplasur me njëra- tjetrën.

Si pasojë e aksidentit, një person ka mbetur i plagosur.

Burime nga policia e Tiranës konfirmuan se nuk ka pasoja të rënda në njerëz.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>