- Advertisement -

TAG

nje i plagosur

Përplasen dy mjetet në Lezhë, një i plagosur

Një aksident ka ndodhur pasditen e së mërkurës në aksin rrugor Lezhë-Torovicë. Tek vendi i quajtur “Varrezat e Torovicës” janë përplasur një mjet tip Benz...

Aksident në Fier/ Përplasen dy makina, një i plagosur

Një aksident ka ndodhur pak më parë në By-passin e Fierit. Mësohet se janë përplasur me njëra-tjetrën dy automjete. Si pasojë ka mbetur i plagosur një...

Të shtëna me armë në Gjirokastrës, raportohet për një të plagosur

Të shtëna me armë janë regjistruar sot në Gjirokastrës, ku raportohet për një person të plagosur. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Valare. Deri më tani...

Sherr para Qendrës Shëndetësore në Patos, dy të vdekur dhe një i plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur brenda ambienteve të Poliklinikës në Patos, ku dy të rinj kanë mbetur të vrarë pas një sherri me...

Makina përplas këmbësorin, dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin Shkodër – Kryebushat, ku një person ka mbetur i plagosur. Mësohet se makina tip “Peugeout”, ka...

Bulqizë, makina del nga rruga, një i plagosur

Një aksident është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Bulqizë-Fushë Bulqizë në vendin e quajtur Pishta. Automjeti tip Opel me targa AA 414 M...

“Lufta” brenda apartamentit në Kavajë, 17 plumba të zbrazur në praninë e 3 fëmijëve

1 i vdekur dhe një i plagosur ishte bilanci i një sherri në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kavajë, në banesën e...

Qëllohen me armë, një e vdekur dhe një i plagosur në një fshat të Krujës

Një grua ka mbetur e vrarë ndërsa një burrë është plagosur pasi mbi ta është qëlluar me armë zjarri pak para mesnate. Ngjarja ka ndodhur...

Aksident në Fier, përplasen katër makina, një i plagosur

Një aksident masiv ka ndodhur në qytetin e Fierit paraditen e sotme. Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Ramiz Aranitasi” ku janë përplasur katër makina me...

Aksidenti i rëndë në Klos, një i vdekur e një i plagosur

Një aksident i rënd me pasojë vdekjen ka ndodhur në aksin rrugor Klos-Dars. Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka...

Latest news

I riu nga Roskoveci vret babain duke e goditur me shkop në kokë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të premteje në Fier ku një 52 vjeçar ka humbur jetën pas një goditje në...

Basha nderon epopenë e UÇK: Jasharët i treguan botës se atdhedashuria është e pamposhtshme

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka nderuar epopenë e Ushtrisë Çlirtimtare të Kosovës. Në një shënim në Facebook, Basha shkruan se familja Jashari i...

Rama e konfirmon: Aeroporti i Vlorës do ndërtohet nga kompania e Behgjet Pacollit

Kryeministri Edi Rama deklaroi se kompania fituese që do të ndërtojë aeroportin e Vlorës është kompania e Behgjet Pacollit. Rama u shpreh se me shpalljen...

Celibashi kërkesë ministrisë së Brendshme: Të shtyhet afati për ID që skandojnë më 25 prill

Kreu i KQZ, Ilirjan Celibashi i ka kërkuar ministrisë së Brendshme, shtyrjen e afatit të vlefshmërisë së dokumenteve të identifikimit biometrik. “Me qëllim ushtrimin e...

PE-ja kërkon nisjen e negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

Në Komisionin për politikë të jashtme të Parlamentit Evropian janë miratuar raportet për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Me këto raporte, duke marrë parasysh...
- Advertisement -