Ka than' i moçmi: 

"Dy bija të përmallshme, gurë të paçmuar, si hyj po ndritni ju, Kosovë e Çamëri."

- Asdreni

Tiranë/ Një banesë përfshihet nga flakët

Nga Skenderi 0

Një banesë private është përfshirë nga flakët mbrëmjen e djeshme në zonën e Unazës së Re në Tiranë . Fatmirësisht si pasojë e zjarrit nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.

Dyshohet se shkak për rënien e zjarrit të këtë qënë një shkëndijë elektrike.

Forcat e zjarrëfikëses kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej