Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Tiranë, makina përplas për vdekje këmbësoren

Nga Klodiana 0

Një 58-vjeçare ka mbetur e vdekur mbrëmjen e sotme pasi është përplasur për vdekje nga një makinë në zonën e Laprakës në kryeqytet.

Mësohet se këmbësorja që ka ndërruar jetë është shtetasja me inicialet A.B. Ndërkohë policia ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e automjetit.

Shkaqet e aksidentit janë ende të paqarta, policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej