Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Sulm në Rusi/ Azilanti qëllon me thikë 8 persona

Nga Klodiana 0

Pas sulmeve terroriste në Europë një tjetër sulm ka ndodhur ditën e sotme në qytetin Surgut në Rusi.

Policia njofton se autori i sulmit ka qenë azilant, ndërsa ka qëlluar me thikë 8 persona në rrugë duke i lënë të plagosur.

Policia ka ndërhyrë duke e vrarë autorin, ndërsa nga hetimet e para rezulton se sulmi është terrorist.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej