Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Shqipëria e aventurës, e paparashikueshme, e egër, unike, vetvetja (Film)

Nga Media 0

Kryeministri Rama e ka nisur ditën me një urim për ditën e Rinisë. Ai ka postuar një video të vendeve të ndryshme të Shqipërisë duke e shoqëruar me shkrimin: “Mirëmëngjes dhe me këtë pjesëz të bukurive mbresëlënëse të Shqipërisë, ju uroj gëzuar Ditën e Rinisë.”

Ndërsa në video shfaqen disa nga aventurat që mund të përjetojë kushdo që zgjedh Shqipërinë si destinacion.

“Destinacione të pazbuluara, një shesh lojërash që të çon drejt ëndrrave. Aty ku zgjedhjet bëhen eksperiencë, eksperiencat histori, eksperienca që krijojnë lumturi. Sfida drejt miqësive dhe emocioneve të reja. Kurdo, kudo zgjidh Shqipërinë e aventurës. E paparashikueshme e egër, unike, vetvetja…”

Gëzuar Ditën e Rinisë!

MIRËMËNGJES 😃dhe me këtë pjesëz të bukurive mbresëlënëse të Shqipërisë, ju uroj GËZUAR DITËN E RINISË 👍

Posted by Edi Rama on Thursday, December 7, 2017

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej