Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sekuestrohen 700 kg kanabis në Vlorë, kishte destinacion Italinë

Nga Media 0

Policia e Vlorës ka sekuestruar 700 kilogramë kanabis në Akërni, gati për trafik në Itali.

Lënda narkotike e paketuar në 28 pako, ishte transportuar me një furgon pa targa dhe ishte lënë në breg të detit pranë Hidrovorit.

Në furgonin e braktisur u gjetën edhe disa bidona me benzinë. Plani i trafikantëve ka dështuar, pasi janë zbuluar.ndërsa po prisnin që të vinte gomonia për të marrë kanabisin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej