Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Reforma në drejtësi – Ambasadori Lu takim me Metën

Nga Skenderi 0

Ambasadori amerikan Donald Lu po zhvillon një takim me kryeparlamentarin Ilir Meta në Kryesinë e Kuvendit.

Mesohet se në qendër të diskutimeve janë paketa me 7 ligjet e emergjencës për zbatimin e reformës në drejtësi.

Ambasadori amerikan ka mbërritur në Kryesinë e Kuvendit rreth orës 11:00.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej