Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Reforma në drejtësi – Ambasadori Lu takim me Metën

Nga Skenderi 0

Ambasadori Amerikan ne Tirane, Donald Lu, duke hyre ne nje takim me Kryetarin e Kuvendit Ilir Meta, ku kane diskutuar ne lidhje me Reformen ne Drejtesi.
/r/n/r/nUS Ambassador in Tirana, Donald Lu, during a meeting with Parliament Speaker Ilir Meta.

Ambasadori amerikan Donald Lu po zhvillon një takim me kryeparlamentarin Ilir Meta në Kryesinë e Kuvendit.

Mesohet se në qendër të diskutimeve janë paketa me 7 ligjet e emergjencës për zbatimin e reformës në drejtësi.

Ambasadori amerikan ka mbërritur në Kryesinë e Kuvendit rreth orës 11:00.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>