Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama shantazhon Bashën: Do zbuloj atë pjesën që dimë të dy

Nga Media 0

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur me statuse në twitter akuzave të Bashës se ka abrikuar një dëshmitar për çështjen “Babale”. Akuzat erdhën, kur Fredi Alizoti u shfaq përmes një video-përgjimi duke deklaruar se e ka shantazhuar drejtori i policisë.

Edi Rama nuk ka bërë asnjë koment për videon në fjalë, por i është drejtuar personalisht Bashës, duke e shantazhuar se do zbulojë diçka që dinë ata të dy.

Rama në twitter:

Status 1:

E di Artist, keq puna! Po ca nga sikleti se u kape me prasin në dorë këtë herë e ca nga vesi që del me shpirtin dhe ty as nuk të rrihet pa vazhduar të sajosh e të gënjesh. E di, o xhan që ti edhe veten e gënjen si askush, po mos shpreso kot se do rri mbuluar ajo pjesa që dimë të dy.

Status 2:

‏Ah dhe diçka me rëndësi: Po me vajzën çfarë dreqin ke që s’e le rehat? Ajo peng i krimit? Pengu juaj po, padiskutim! Lëshojeni vajzën e bëhuni një herë të vetme burra dhe përballuni me shpifjen tuaj! Ik merri kamerat e komisariatit e shikoji bashkë me lehaqeniet e kazanit tënd.

Rama shantazhon Bashën: Do zbuloj atë pjesën që dimë të dy

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej