Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Përmbytjet/ Plas gallata nëpër rrjetet sociale… (foto)

Nga Rexhina Biba 0

Hajde dhe një se u mbush...

Pas përmbytjeve të ditës së sotme, shumë faqe nëpër rrjete sociale kanë shpërndarë disa “meme” gallatë për të ironizuar situatën, në të cilën po ndodhen shumë qytete në vend.

Nga “memet” mund të shihni urbanin e unazës të kthyer në skaf uji, krokodilin duke bërë shëtitje nëpër qytet, qendrën e Tiranës të kthyer në “Venecia” me varka, Noizy-n me këngët e tij për Tiranën, peshkim në mes të “rrugës” me ujë, etj…

Hajde dhe një se u mbush...
gallate4

 

 

 

 

tirana-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gallat2 gallat1

galalt
gallate5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

galla5

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej