Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Për kë bien këto daulle? (video)

Nga Rexhina Biba 0

Pas festave fetare, të cilat festohen shpesh me saze ne rrugë, kryesisht nga artistë romë, tani është radha e qeverisë për plagjaturë. Vigjilia e festave të nëntorit po pritet me daulle nëpër rrugët e kryeqytetit.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej