Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Pas ndalimit në Milano, Shpend Ahmeti kthehet në Kosovë

Nga Klodiana 0

Pas bllokimit mbrëmë në Milano, kryetari i Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti do të kthehet në Kosovë.

Ahmeti u ndalua në aeroportin e Milanos për shkak të verifikimit të emrit, pasi një person me emër të njëjtë nga Kosova është në kërkim nga autoritetet spanjolle.

Kryetari i Komunës së Prishtinës kishte udhëtuar mbrëmë për në Itali për të ndjekur ndeshjen mes Milanit dhe Shkëndijës së Tetovës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej