Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Një person hidhet nga ballkoni i spitalit tek QSUT (video+16)

Nga Skenderi 0

Një ngjjarje e rëndë ka ndodhur disa minuta më parë pasi  një një 53-vjeçar ka rënë nga ballkoni i ndërtesës së spitalit Nënë Tereza në Tiranë.

Të dhënat e para bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 08.35 të mëngjesit të së mërkurës, tek godina e 6-katëshit. P. Sh, 53 vjeç  nga parvazi i ballkonit i këtij pavioni, në katëin e katërt. Ai kishte ardhur nga Durrësi.

Në vendngjarje kanë arritur menjëherë mjekët dhe forcat e policisë.

53-vjeçari ndodhet nën kujdesin e mjekëve, ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej