Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Ne jemi gjallë e në këmbë. Edi Rama, larg duart nga PDIU!”

Nga Media 0

Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet u bën thirrje shqiptarëve t’i bashkohen protestës opozitare të 16 shkurtit. Ky qëndrim u bë i ditur sot, gjatë një takimi që kjo forcë po zhvillon sot me strukturat e Tiranës.

Sekretarja e Përgjithshme e PDIU, Mesila Doda, e pranishme në këtë takim u bën thirrje shqiptarëve t’i bashkohen protestës, ndërsa paralajmëron kreun e qeverisë të mbaj duart larg kësaj force.

“Ne jemi gjallë e në këmbë.
Edi Rama, larg duart nga PDIU
Të gjithë me 16 shkurt të çojmë vendin drejt normalitetit.
Shqipëria meriton njerëz normalë në drejtim, e liderë normalë”, ka shkruar Doda.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej