Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lojtari shënon rekord në emision, 58 puthje në 70 sekonda (film)

Nga 27-shi 0

Uroj mos ta keni humbur emisionin argëtues të kësaj të hëne, n’Kokë nga Enkel Demi.

Një lojë tejet argësuese është zhvilluar me lojtarët ku “të shkretëve” u duhej të puthnin sa më shumë në të dyja faqet plot 10 finaliste të “Miss Shqipëria 2018”.

Por njëri nga lojtarët ka thyer rekordin duke shënuar 58 puthje në 70 sekonda.

Transmetimin e emisionit ‘N’kokë’  mund ta ndiqni çdo të hënë në orën 20:35.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej