Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Lezhë/ Të shtëna me armë zjarri, humb jetën 28-vjeçarja

Nga Skenderi 0

Policia bën me dije se  28-vjeçare që u plagos me armë zjarri pranë një parukerie në qytetin e Lezhës, ka ndërruar jetë.

Policia ka identifikuar autorin e ngjarjes së rëndë, shtetasin Alfred Nikolli , 31 vjeç, banues në Lezhë. Forcat blu bëjneë me dije se  punohet për arrestimin e tij.

Dyshohet se objektiv i sulmit ka qënë një person tjetër, jo shtetësja me inicialet E.D e cila humbi jetën pasi u trasportua në spitalin e Lezhës.

Ndaj 31 vjeçarit, rëndojnë akuzat për “vrasje me paramendim” dhe “Prodhim dhe mbajtje pa leje e armëve luftarake dhe municionit”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej