Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Konispol/ Gjendet i pa jetë një i ri pranë kufirit me Greqinë

Nga Klodiana 0

Një trupi i pajetë  është gjetur nga disa çobanë pranë kufirit me Greqinë, në Konispol. Nga hetimet paraprake mësohet se trupi i përket një mashkulli të moshës rreth 27-30 vjeç.

Pranë trupit të viktimës në vendngjarje është gjetur një motoçikletë, e cila dyshohet të jetë e vjedhur.

Policia bën me dije se viktima dyshohet të ketë bërë aksident. Dyshohet se i riu po tentonte të kalonte kufirin drejt Greqisë, për arsye ende të paqarta.

Në vendngjarje ka mbërritur ambulanca dhe policia, dhe po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej