Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Itali, dy shqiptarë plagosin shqiptarin

Nga Media 0

Një shqiptar i moshës 25 vjeç është plagosur në Itali. Autorët janë dy shtetas shqiptarë të moshës 32 e 46 vjeç, të cilët janë arrestuar nga policia italiane e provincës së Venecias.

Ngjarja ka ndodhur natën duke u gdhirë 2 janari në komunën Jesolo rreth orës 2.30. Dy shqiptarët e arrestuar kanë qëlluar me armë zjarri kundër 25 vjeçarit duke e plagosur në gjoks e në njërën këmbë e më pas larguar.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej