Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Hangover 1995 në gazetën “Koha Jonë”

Nga Media 0

Filmi komik amerikan, “Hangover”, qenka projektuar herët, qysh në vitin 1995, në gazetën “Koha Jonë”.

Një fotografi fantastike ku shfaqen drejtuesit e kësaj gazete Mand’ Shkullaku, Andi Bushati, Nikollë Lesi e Aleksandër Frangaj, tamam si Hangover 2016.

Të ketë qenë frymëzim nga “Koha Jonë” për filmat e famshëm amerikanë?

Nga fotografia duket se po… ja sa ngjajnë… Bradley Cooper si Andi Bushati, Ed Helms si Aleksandër Frangaj, Zach Galifianakis si Mand’ Shkullaku, Justin Bartha si Nikollë Lesi… IMG-20160527-WA0002

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej