Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Hajde merre vesh me kë e ka, me Bashën apo me Ramën (Film)

Nga Media 0

Që politika ua ka bërë kokën lëmsh shqiptarëve nuk duhet shumë mend për ta ditur. Ama ne këta jemi dhe ata që na drejtojnë, të zgjedhurit tanë ndryshojnë logot por mbeten po të njëjtët.

Kjo vërtetohet edhe në këtë fragment interviste. I moshuari e nis me kritika për Ramën (gabimisht) duke e përfunduar me Bashën. Për më tepër ndiqni videon.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej