Ka than' i moçmi: 

"Komunizma është një sëmundje e tmerrshme, si tërbimi i qenve dhe i ujqërve, është kolerë që nuk shkatërron vetëm trupin,por zemrën dhe shpirtin e njeriut."

- Mit'hat Frashëri

Gjykata Kushtetuese të enjten do të japë vendimin për Vetting-un

Nga Rexhina Biba 0

Gjykata Kushtetuese pritet të shpallë të enjten vendimin lidhur me ligjin e Vetting-ut, pas përgjigjes së marrë nga Komisioni i Venecias për ankimimin e saj.

Lajmin e bëjnë të ditur burime pranë këtij institucioni, në përfundim të mbledhjes së trupës së gjyqtarëve.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>