Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Festa e Pavarësisë/ Befason Haradinaj, shihni çfarë bën për policët e Kosovës (foto)

Nga Klodiana 0

Dita e Pavarësisë e gjen ndryshe kryeministrin Ramush Haradinaj, këtë mëngjes.

Ndryshe nga herët e tjera kreu i qeverisë së Kosovës ka postuar në Facebook një urim për qytetarët e tij. Në foto ai shfaqet duke u shërbyer kafen policëve kosovarë.
“Mirëmengjesi Kosovë. Urime Dita e Pavarësisë. Fillova ditën sot duke i shërbyer me kafe policët e Kosovës”, ka shkruar Haradinaj.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej