Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Dua Lipa i dedikon një video speciale Kosovës (VIDEO)

Nga Rexhina Biba 0

Fama e saj tashmë po i zgjeron kufinjtë ndërkombëtarë.

Po flasim për këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipa . Por pavarësisht gjithë suksesit, Lipa muk harron vendin e saj e aq më pak duartrokitjet e shqiptarëve. Për këtë ajo i ka kushtuar një video speciale Kosovës, shkëputur me momentete më të bukura nga koncerti i saj i fundit i zhvillluar atje.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej