Ka than' i moçmi: 

“ Hani, vidhni, hiç mos mbeten, mbretër sa të hani veten...”
                                                                                        -Petro Marko

“Çmendet” Tërmet Peçi, pikturon Edi Ramën basketbollist në një shkollë të Tepelenës

Nga 27-shi 0

Faqja online, “Joq”, ka publikuar një foto të një palestre në Tepelenë. Foton e ka dërguar një qytetar, që thotë se kjo palestër po rindërtohet dhe në murin e saj është pikturuar Edi Rama si basketbollist. Zoti Peçi është kujdesur që topi të futet patjetër në rrjetë, sepse kryeministri ynë nuk mundet kurrsesi të gabojë. Ai është i talentuar dhe ka vlera në çdo fushë, jo vetëm në politikë ku ka siguruar fitoret e famshme “publiçitare”. Shumëkush e dinte se Tërmet Peçi e do dhe e respekton shumë liderin Rama, por ky veprim kalon çdo kufi.

Duket se nuk do të jetë e largët dita kur të shohim Edi Ramën si piktor, si rrobaqepës apo si kuzhinier në muret e shkollave të Shqipërisë.

/tpz.al/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej