Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Çfarë fshihet pas këtij takimi në Korçë të Adriatik Llallës?

Nga 27.al 0

Nga Urim Gjata

Kryeprokurori Adriatik Llalla u takua dje në Korçë me kryeprokurorin e Maqedonisë.

Çfarë fshihet pas këtij takimi? Mediat në Tiranë shkruajnë se familja e kryeprokurorit mund të jetë në Gjermani, por gojët e liga thonë se ka mundësi të jenë në Maqedoni tek djali i ungjit të tij, historiani, Arben Llalla i cili jeton prej 15 vitesh atje. (Në Shkup prej 22 vitesh jeton edhe vajza e vëllait të kryeprokurorit)

Pyetjet lindin Përse prej kaq ditësh Arben Llalla nuk ka reaguar rreth sulmeve ndaj kryeprokurorit ku dihet, ai gjithnjë ka reaguar, kur është sulmuar kryeprokurori Llalla? Përse u takua me kryeprokurorin e Maqedonisë jozyrtarisht dje në Korçë? (takimi nuk ishte zyrtarisht shtetëror)

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej