Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Adele i jep fund martesës: Djalin do ta rrisim bashkë

Nga Klodiana 0

Këngëtarja e njohur Adele dhe bashkëshorti i saj Simon Konecki i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lajmi u konfirmua nga përfaqësuesi i këngëtares së njohur ditën e djeshme shkruan BBC.

“Adele dhe Simon do të divorcohen. Ata janë ndarë miqësisht dhe do të rrisin djalin e tyre bashkë. Çifti dëshiron të ruajë privatësinë nuk mund t’ju them më shumë, nuk kam asnjë koment tjetër”- thuhej në deklaratën e përfaqësuesit të 30-vjeçares.

Çifti janë njohur në vitin 2011 dhe gjithmonë kanë qenë shumë të rezervuar për jetën private duke e mbajtur atë larg vëmendjes së publikut.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej