Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zjarr në Elbasan/ Merr flakë kodra me shkurre, rrezikohet Uzina e Lëndëve Plasëse të Mjekësit

Nga Klodiana 0

Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit.

Nga informacionet paraprake mësohet se është përfshirë nga flakët një sipërfaqe me shkurre, ku si pasojë e erës, zjarri rrezikon që të prekë Uzinën e Lëndëve Plasëse të Mjekësit.

Sakaq, dy zjarrëfikëse janë nisur drejt vendit ku ndodhet vatra e zjarrit.

Shkaqet e zjarrit nuk dihen ende, policia po punon për t’i zbardhur ato.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej