Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zhgënjen Flamurtari, humb miqësoren e parë në tokën turke

Nga Klodiana 0

Flamurtari ka zhgënjyer në miqësoren e parë të luajtur në Turqi, edhe pse përballë nuk kishte ndonjë kundërshtar shumë të fortë. Ndeshja nisi në orën 11:00 dhe u mbyll me fitoren 1-0 të turqve të Erzurumsporit.

Faqja e klubit nuk ka dhënë shumë informacion mbi këtë takim, por mësohet se trajneri Duro ka provuar shumë lojtarë në këtë miqësore. Takimin e radhës, Flamurtari do ta luajë ndaj ekipit nga Kazakistani, Aktobe.

sde

http://www.panorama.com.al/sport/zhgenjen-flamurtari-humb-miqesoren-e-pare-ne-token-turke/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej