Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zhduket një fëmijë shqiptar në Zvicër, policia apel për ndihmë

Nga Ejona 0

Policia zvicerane ka njoftuar se që nga e enjtja, 23 maj 2019,  rezulton i zhdukur në Wieldegg, një fëmijë shqiptar që quhet Zenel, katër vjeç.

Zeneli po luante me nënën e tij dhe me fëmijët e tjerë në një shesh lojërash kur papritmas, rreth orës 16:30, mamaja vuri re se ai nuk ishte.

Mësohet se fëmija kishte veshur një bluzë të zezë.

Ndonëse nuk kanë rreshtur së kërkuari, policia zviceriane nuk ka mundur të gjejë vogëlushin ndaj bën thirrje të gjithë qytetarëve për ndihmë.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej