Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zaev: Nuk pranoj një shqiptar për kryeministër pa marrë parasysh çmimin

Nga Klodiana 0

Në një intervistë për TV Telma, lideri i  LSDM-së, Zoran Zaev ka deklaruar se nuk e pranon një shqiptar për kryeministër pa marrë parasysh çmimin.

“Unë kam thënë që nuk kam paragjykime për një kandidat të ndonjë etnie për ndonjë pozicion. BDI nuk vendos, qytetarët vendosin. Shantazhet nuk i pranojmë pa marrë parasysh çmimin” u shpreh Zoran Zaev.

Nga ana tjetër në Tv21 lideri i BDI-së, Ali Ahmeti u shpreh se BDI me 15 korrik do të jetë fitues në bllokun shqiptar dhe se Reçica e Vogël do të jetë më e famshmja në rajon.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej