Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vritet një 25-vjeçar shqiptar në Gjermani

Nga Media 0

Një 25-vjeçar shqiptar nga Delvina është vrarë më thikë në Gjermani nga një shtetas afrikan.

Vrasja ka ndodhur para pak ditësh. 25-vjeçari shqiptar i vrarë është Ridjan Myftari, i cili ishte emigrant prej pak muajsh në Gjermani.

I riu nga Delvina ka qenë së bashku me kushëririn e tij kur janë konfliktuar me afrikanin, i cili ka nxjerrë një thikë dhe ka qëlluar 2 shqiptarët. Kushëriri i Myftarait mësohet se është qëlluar 6 herë me thikë, por është jashtë rrezikut për jetën ndërsa i riu që meti viktimë u qëllua vetëm një herë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej