Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vrasja në Mirditë, policia identifikon viktimën dhe jep detaje

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Zallë Xhuxh në qytetin e Mirditës.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se Erin Zefi, 34 vjeç dyshohet se është vrarë për gjakmarrje.

Vëllai i tij, Ndue Zefi ka vrarë në një local në Durrës, 45-vjeçarin Martin Ndreca pas një sherri të nisur për shkaqe banale.

Pas krimit Ndue Zefi ishte vetëdorëzuar në polici, por duket se familja Ndreca nuk e kanë lënë me kaq.

Ata janë ndjekur vëllain e Ndues, 34-vjeçarin Erin Zefi dhe e kanë vrarë ditën e sotme, duke e lënë në një arë.

Njoftimi i policisë:

Në fshatin Zall Xhuxhë në Fan – Mirditë, në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi E.Z. 34 vjeç, banues në Kurbin.

Grupi hetimor në vendngjarje vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej