Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vrasja e ish-policit Santiago Malko, shoqërohet në polici një person

Nga Ejona 0

Policia e Tiranës ka shoqëruar ditën e sotme një person që dyshohet se ka kryer pengime për zbulimin të vërtetës së vrasjes së Santiago Malkos.

Grupi hetimor beson se dëshmia e 39-vjeçarit me iniciale B.T., banues ne Tiranë është kyçe për zbardhjen e ekzekutimit mafioz dhe zbulimin e porositësit apo atentatorëve.

Kujtojmë se ky është shoqërimi i parë që bëhet për vrasjen e ish-policit.

U përdorën dy mjete, ja kush është një nga autorët e dyshuar te vrasjes së ish-policit

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej