Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vrasja e biznesmenit në Mirditë, policia gjen një snajper

Nga Klodiana 0

Policia ka zbardhur të tjera detaje nga vrasja e biznesmenit Kastriot Ruçi , teksa dilte nga lokali i tij në Rrëshen.

Raportohet se policia ka gjetur në një pallat një sjnaper, me të cilin mendohet se është qëlluar Ruçi. Ky i fundit u vra me një plumb.

Arma e krimit mund të çojë më pranë autorëve dhe identifikimit të tyre, ndërsa thuhet se ka qenë një vrasje e kryer nga profesionistë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej