Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vlorë/ Qëllohet me thikë i riu, i grabisin 1 mln lekë të vjetra

Nga Klodiana 0

Një grabitje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen “24 Maji”, përballë Gjykatës së Apelit.

Bëhet me dije se rreth orës 05:00 persona të paidentifikuar kanë goditur me thikë një 26-vjeçar dhe e kanë grabitur.

Mësohet se i riu që u plagos me thikë dhe iu grabitën rreth 1 mln lekë të vjetra është me inicialet F.B.

Policia njofton se i riu punonte në një kompani, ndërsa është marrë në pyetje për identifikimin e personave që i grabitën xhiron ditore.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej