Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vjen në Kosovë modelja që hyri në fushë gjatë finales Tottenham-Liverpool (Film)

Nga Klodiana 0

Modelja amerikane, Kinsey Wolanski bëri namin duke hyrë në fushë gjatë finales Tottenham-Liverpool dhe emri i saj u përmend në mediat botërore.

Mediat kosovare bëjnë të ditur se pas tri ditësh, Kinsey Wolanski do jetë në Kosovë së bashku me të dashurin e saj.

Kinsey do jetë mysafire speciale në një event ku do prezantohen vetura luksoze.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej