Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Viktor Zhusti flet për shfaqjen e parë pas pandemisë (Film)

Nga Klodiana 0

Aktori i njohur Viktor Zhusti do të sjellë këtë të premte në skenën e Teatrit Kame shfaqjen e parë pas pandemisë “Testamenti i ri”.

I ftuar në emisionin “ABC e Mëngjesit”, ai ka treguar se kjo shfaqje është gjithashtu e para që nga shembja e Teatrit Kombëtar.

Zhusti ka deklaruar se aktorët vijnë në skenë pas bërjes së tamponëve, ku kanë rezultuar të gjjithë negativë.

Viktor Zhusti: Është shfaqja e parë që nga shembja e teatrit , në një teatër të veçantë si Kame. Edhe pse binomi “bashki -teatër” shkakton një reaksion, në këtë rast duhet të themi që bashkia na ka ndihmuar.

Enkel Demi: Si do ja bëni me distancimin social, në këtë periudhë pandemie?

Viktor Zhusti: Aktorët vijnë në skenë pas tamponëve.

Enkel Demi: Jeni të gjithë negativë domethënë?

Zhusti: Në mjekësi./abcnews.al

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej