Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vijon situata e tensionuar/ Zjarr tek selia e Parlamentit (live)

Nga Ejona 0

Në këto momente protestuesit janë zhvendosur pranë selisë së Parlamentit.

Situata mbetet ende e tensionuar, ndërsa në pamje shihen sulme të shumta të protestuesve ndaj godinës së Kuvendit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej