Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vidhnin portofola në qendrat shëndetësore në Vlorë, arrestohen dy të rinj

Nga Ejona 0

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Vlorës pasi akuzohen se vidhnin portofola në poliklinikën e këtij qyteti.

Janë arrestuar shtetasit Arjan Telo dhe Edmond Pecollari të cilët janë arrestuar me akuzën e vjedhjes në mënyrë të përsëritur të disa shtetasve.

Burime nga policia konfirmojnë se dy shtetasit e kishin të përqëndruar aktivitetin e tyre kriminal kryesisht në ambientet e spitaleve dhe të Poliklinikës së qytetit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej