Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Veliaj dhe kandidatët e tjerë të PS që konfirmohen për zgjedhjet lokale

Nga Media 0

Ka përfunduar pjesa e parë e Kongresit të Partisë Socialiste. Janë bërë publik disa nga emrat me të cilët PS do të garojë në zgjedhjet lokale.

Majlinda Bufi në Roskovec, Armand Subashi në Fier, Sotiraq Filo në Korçë, Dritan Leli në Vlorë dhe Erion Veliaj në Tiranë, janë rikonfirmuar si kandidatë për një tjetër mandat në bashkitë respektive.

Gjithashtu është prezantuar edhe prefekti i Elbasanit, Gledjan Llatja, i cili do të kandidojë për bashkinë e këtij qyteti, pas tërheqjes së Qazim Sejdinit, por edhe deputeti Pjerin Ndreu, që do të garojë për bashkinë e Lezhës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej