Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vdes nëna e Ardit Gjebresë, dedikimi i nipit për gjyshen

Nga Media 0

Ka ndërruar jetë sot nëna e moderatorit Ardit Gjebrea. Lajmin e hidhur për humbjen e gjyshes e ka bërë të ditur Joni, djali i Arditit.

“Me trishtim shkruaj se mbrëmë gjyshja ime ndërroi jetë. E përcjellim sot në orën 5pm në varrezat e Sharrës, ndërsa vizitat i presim në Mak Albania Hotel (ish Sheraton) të dielën, të hënën dhe të martën në 10:00-13:00 dhe 17:00-20:00,”- shkruan djali i Arditit në foton e postuar në rrjetet sociale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej